Casting

Věková hranice pro přihlášení do soutěže je 10 – 24 let. Znamená to, že pokud jste v termínu finále ještě nedovršili 25 let můžete se stále hlásit. Přihlášky společně s videem nebo s odkazem vašeho videa/ pěveckého záznamu posílejte na mail castingobeznadraha@seznam.cz nejpozději do …… 2022. Při ukládání přihlášky před odesláním napište do názvu přihlášky ještě své jméno. Na základě videa obdržíte rozhodnutí o vašem pozvání na casting. Zda postoupíte na casting se dozvíte nejpozději do …… CASTING se koná …… 2022. od 10:00 hod. Prezentace soutěžících bude probíhat od 8:30 hod. do 9:45 hod. Připravte si vyplněnou podepsanou přihlášku, občanský průkaz, dvě pěvecké ukázky, každá max. 2 min. Hudební doprovod je možný s nástrojem, s Cd nebo USB flash ve formátu mp3. Můžete si sebou, také vzít doprovodné muzikanty nebo tanečníky. Na místě bude připraveno el. piano Kurzweil Artis SE. Za účast na castingu zaplatíte na místě ….. Kč.

Do finále postupuje 15 nejlepších. Výběr se uskuteční na základě videozáznamu z castingu. Jména postupujících zpěváku budou známy nejpozději do …… 2022.

Průběh soutěže

Casting, dvouhodinová konzultace pro každého finalistu ve studiu Lavadero, poplatek ….. Kč., termíny: …. podle rozpisu, generální zkouška finalistů, dvě dopolední generální vystoupení finalistů pro školy, večerní finále.

Přihláška ke stažení

Žebříček finalistů v roce 2022

POZOR! Letošní kolo Oběžné dráha stále neproběhlo